Bez kategorii, karmienie dziecka

Zdrowy brzuszek Twojego dziecka

Bebiko 2 NutriFlor + jest mlekiem następnym, przeznaczonym dla niemowląt po szóstym miesiącu życia.

Kiedy twoje dziecko ma pół roku jego podstawowym pożywieniem nadal jest mleko. W związku z tym, tak istotne jest, by razem z nim dostarczyć niemowlaki wszystkich niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Wszystkie takie substancje niewątpliwie możemy znaleźć w odpowiednich ilościach z mlekiem matki. Niestety nie każda nowo upieczona mama ma czas i możliwości, aby karmić piersią. Z myślą o tych niemowlęciach, które nie mają dostępu do matczynego mleka zostało opracowane następne mleko w proszku Bebiko 2 NutriFlor +. Jego formuła została stworzona w taki sposób, by dostarczać wszystkich potrzebnych substancji, takich jak:

  • błonnik GOS/FOS galaktoolisacharydów/fruktoolisacharydów, w proporcjach 9:1
  • wapń i witamina D, które mają za zadanie wspierać rozwój zdrowych i mocnych kości
  • żelazo, które wpływa na rozwój poznawczy niemowlaka
  • kwasy omega 3 (alfa-linolenowy) – czyli nienasycony kwas tłuszczowy, który odpowiada za prawidłowy rozwój mózgu oraz tkanki nerwowej
  • Witaminy A i C, które są odpowiedzialne za rozwój prawidłowej odporności
  • jod, który wpływa na prawidłowy rozwój tarczycy

Mleko w proszku Bebiko 2 jest w pełni pozbawione składników, które były modyfikowane genetycznie.

Bebiko 2 NutriFlor + to nie tylko mleko w proszku. Na jego bazie można przygotowywać również inne posiłki, takie jak na przykład kleiki lub bezmleczne kaszki Bobovita.

Zadbaj o zdrowy brzuszek swojego dziecka

W pierwszych miesiącach życia dziecka niezwykle ważną rolę w jego małym organizmie pełni brzuszek. Aby procesy trawienne zachodziły poprawnie, a substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały odpowiednio się wchłaniały, ważne jest by podawać maluszkowi tylko wysokiej jakości produkty o odpowiedniej formule. Ponadto w ciągu pierwszego roku życia w małym organizmie zachodzi wiele zmian, które przechodzą bardzo dynamicznie, dlatego  opatentowana kompozycja błonnika GOS/FOS zawartego w mleku Bebiko 2 oraz pełen skład niezbędnych witamin i minerałów zapewnią odpowiedni rozwój twojemu dziecku.

Sposób przygotowania

Wyparz wszystkie akcesoria potrzebne do przygotowania mleka. Gotuj pitną wodę przez minut i pozostaw do ostygnięcia do temperatury ok 40 stopni.Odmierz odpowiednią ilość wody i proszku, korzystając z tabeli na opakowaniu. Potrząsaj butelką do momentu, aż proszek zupełnie się rozpuści. Sprawdź czy temperatura mleka jest odpowiednia.

Sposób przechowywania

Mleko Bebiko 2 powinno się wykorzystać maksymalnie w ciągu upływu dwóch godzin od jego przygotowania. Nie powinno się korzystać z pozostałych wcześniej resztek. Opakowanie z proszkiem powinno być przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze, która nie przekracza 25 stopni Celsjusza, nigdy w lodówce.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *